Ammoniet Uitvaartbegeleiding (team van Jacqueline Vegt)
Een boom als eerbetoon en een bijdrage aan een groenere wereld

We doneren een boom aan Trees for All voor iedere overleden persoon van wie wij de uitvaart mogen begeleiden. We doen dit als eerbetoon aan de overledenen en om bij te dragen aan een groenere wereld.
Bomen zijn van levensbelang voor een gezond klimaat. Jaarlijks verdwijnen er netto 10 miljard bomen. Door bomen te doneren, help je mee om onze aarde groen en gezond te houden.
In samenwerking met Trees for All worden de bomen geplant op verschillende plaatsen in Nederland en het buitenland. Meer lezen over dit initiatief of zelf een boom laten planten? Kijk op: treesforall.nl
Jaarverslag 2021
2021 was het jaar waarin Trees for All ruim één miljoen bomen plantte. Een record in de geschiedenis van Trees for All! Naast deze mijlpaal waren er nog meer bijzondere momenten waarover je meer kunt lezen in het jaarverslag >>>


Fotocredits: © NBN (Natuur Begraven Nederland)